O firmie

WOLFART Agencja Reklamowa

WOLF…z niem.: Wilk - ukazuje niezłomność, wytrwałość i lojalność

ART…z ang.:  Sztuka

Nazwa Agencji Reklamowej WOLFART pochodzi od nazwiska jej założycielki, osoby niezłomnej i wytrwałej w swoich działaniach, która doskonale łączy te cechy charakteru z duszą artystki i ogromnym poczuciem estetyki. Dlatego nadrzędnym celem naszej firmy jest poszukiwanie najbardziej efektywnych a jednocześnie oryginalnych i nietypowych rozwiązań reklamowych składających się na IDEALNY WIZERUNEK Państwa firmy.

W ofercie naszego sklepu oprócz standardowych gadżetów reklamowych znajdziecie Państwo nietuzinkowe produkty, które wyróżniają nas na tle konkurencji. W zakresie naszych usług oferujemy też oryginalne projekty logotypów i systemów identyfikacji wizualnej firm. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, doradzamy w wyborze odpowiedniego gadżetu jak również znakujemy towar i dostarczamy pod wskazany adres. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i pełni pasji angażujemy się w każdy projekt, jesteśmy terminowi i elastyczni przy zachowaniu konkurencyjnych cen naszych usług.

Jeśli interesują Cię ciekawe i oryginalne gadżety reklamowe i chcesz poznać nasze pomysły skontaktuj się z nami. Bo ważne jest pierwsze wrażenie, które możesz zrobić tylko raz.

+48 609 52 53 53 [email protected]      Realizujemy tylko zamówienia hurtowe

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl